Otázky & Odpovědi

Jak dlouho bude moje auto ochráněno?

Ochrana povrchu automobilu AutoNano vydrží při slušném užívání vždy více než 2 roky.

Jak mám auto po aplikaci nano-ochrany laku čistit a udržovat?

Pro běžné očištění i obnovení vysokého lesku postačí jen obyčejná voda a čistý hadřík. V případě extrémního ušpinění můžete použít jemný inteligentní čistič Brutalo Delta, či v případě omezení účinku nano-ochrany stáhnout smogem vytvořený film obyčejným lihem na čistém hadříku. Tím zcela obnovíte efekt nano-povrchu. Naopak nepoužívejte žádnou agresivní chemii, která by mohla poškodit nejen nano-impregnaci, ale třeba i lak vozu.

Mohu jezdit do myčky?

Ano, pro občasné rozumné očištění vozu není problém použít i myčky automobilů. Jen není třeba používat drahé programy s vosky a chemikáliemi a je dobré se vyhnout nekvalitním a neudržovaným myčkám, které mohou povrch zbytečně poškodit i velmi výrazně.

Co mám dělat, když na profiNano nechyta lak/sprej a potřebuji část vozu nově nalakovat?

Narozdíl od jiných technologií a postupů v této oblasti toto není pro techniky AutoNano žádný problém. Stačí se jen domluvit na postupu, zda doručíte vůz, či například jen část do provozovny, technik dorazí k Vám, či poskytne konzultaci a základní materiál například Vašemu lakýrníkovi. Vše se u nás dá řešit.

Musí se po dvou letech nano-ochrana laku speciálně odstranit?

Ne, ochranná vrstva laku bude postupně ztrácet svůj výrazný efekt, ale ze zkušeností je zřejmé, že na povrchu nijak neškodí a naopak obvykle funguje déle, než ony běžné dva roky. Pro opakované nanášení opět jen přistavíte vůz do provozovny AutoNano a proškolení technici se o vše postarají.

 

Máte další otázky, zajímají Vás používané pojmy a technologie, nebo zkušenosti? Připravili jsme pro Vás stránku Otázky a zkušenosti s ochranou auta nanotechnologií