Nano ochrana laku auta

Úprava laku auta nanotechnologií

Nano-ochrana automobilu je nejnovějším, ale již dokonale prověřeným postupem, který zajistí dlouhodobé vylepšení stavu a prodloužení životnosti laku auta, ochráněného nanotechnologií. Ošetřené auto vydrží déle čisté a z jeho karoserie snadno odstraníte nečistoty, které by jinak mohly svojí agresivitou napáchat nenapravitelné škody na laku a nebo by je nebylo možné odstranit bez velkého tlaku a agresivní chemie, která ve výsledku škodí i laku. Upravený autolak, ochráněný nano-impregnací profiNano, lze celé roky umývat překvapivě snadno jen obyčejnou vodou. Nečistoty totiž nikdy nepřijdou do kontaktu se samotným lakem, vždy se dotýkají jen neviditelné nano-ochrany a lak tak nemohou poničit, ani k němu přilnout. Nano-ochrana také zvýšuje odolnost proti mechanickému poškození laku karoserie a odolává i automatickým myčkám, chemikáliím, UV záření a vysokým teplotám.

Díky aplikaci nano ochrany laku auta si zajistíte značné úspory času a práce při čištění (pro perfektní lesk stačí jen namočit a otřít suchou utěrkou), ušetříte peníze za chemické přípravky a vosky i drahou práci a myčky, především ale ochráníte auto a lak před stárnutím a poškozením okolními vlivy. Až přijde čas na jeho prodej, určitě se Vám nano ochrana, kterou jste si několik let užili, ještě znovu vyplatí ve formě vyšší prodejní ceny výrazně hezčího automobilu.

Důležitou součástí provozu automobilu je také otázka bezpečnosti. Nano ochrana v této oblasti zásadně prospěje především díky zajištění stále lepší viditelnosti pro řidiče a posádku. Tato úprava je někdy nazývána „tekuté nano stěrače“. Při dopadu deště na čelní sklo se ihned vytváří samostatné kapky, namísto běžného nerovnoměrného vodního potahu, skrze který není vidět. Kapky spolu s nečistotami, které posbírají,  v rychlostech nad limitem pro jízdu v obci okamžitě odtékají  ze skla, unášeny prouděním vzduchu.  S nanem vidíte lépe a skrz celou plochu okna, namísto pohledu omezeného plochou rychle se míhajících stěračů. Dalším aspektem je i fakt, že lesknoucí se auto je v provozu určitě lépe vidět. Na tyto efekty se můžete dlouhodobě spolehnout díky originální kvalitě původních materiálů třídy profiNano. Úprava skla vydrží spolehlivě jeden rok a je možné ji reaplikovat. Lak bude ochráněn s vysokým leskem nejméně 2 roky.

Kvality ochrany auta nanotechnologií AutoNano vyzkoušel i pořad Auto Moto Revue. Podívejte se na výsledek!

Ochrana disků kol nanotechnologií

Součástí ošetření automobilu nano ochranou AutoNano je také hloubkové čištění a ochrana litých alu disků kol. Díky tomu postačí pro odstranění jakýchkoli nečistot, včetně brzdového prachu, jen oplach obyčejnou vodou. Kola jsou také ochráněna před vlivy stárnutí a mohou vypadat stále jako nová.

Ochrana auto-skla nanotechnologií

Materiál, který po důsledném očištění nanáší technici AutoNano na skla vozu zajistí i nano ochranu pro povrch skla. V rychlostech mimo obec není potřeba ani v hustém dešti spouštět stěrače a nano vrstva zabrání pevnému přilnutí nečistot, hmyzu, i námrazy.

Ochrana světel auta nanotechnologií

Pro vizuální stav vozu i lepší viditelnost jsou speciálním nano-materiálem ošetřena i silně namáhaná světla vozu. I v náročných podmínkách se tak můžete spolehnout na vždy lepší viditelnost.

Ochrana auto plastů nanotechnologií

V rámci ošetření laku vozu nanotechnologií jsou v dílnách AutoNano očištěny a ochráněny i plastové součásti karoserie vozu. Podle jejich stavu a kvality je použit vždy správný nano-ochranný prostředek, který dodá efekty snadného čištění a především ve většině případů vylepší optický stav vozu. U nových vozů navíc perfektní stav plastových součástí zajistí i do budoucna.

Ochrana chromových částí automobilu nanotechnologií

Mnohé automobily jsou doplněny řadou chromových součástí. Ať se jedná o dekorativní prvky, nebo chromové ochranné rámy, nano ochrana dodá stálý lesk a snadnou údržbu pouhým otřením a vodou.

Ochrana střechy kabrioletu nanotechnologií

V rámci ošetření nano ochranou AutoNano je možné samostatně objednat i nano-impregnaci pro střechu kabrioletu. I na tomto složitém textilním povrchu tak bude zajištěna hydrofobní ochrana a snadné čištění, včetně odolnosti proti vlivům okolního prostředí.