Mapa provozoven

 

Kde ošetříme nanotechnologií Váš automobil?

 

a) V provozovnách AutoNano

Vaše umyté auto (např.z automyčky – běžný program bez voskování) přivezete v termínu a čase předem domluveném s dispečinkem do některé z našich provozoven. Práce na Vašem autě potrvá technikům přibližně 5-7 hodin a potom je třeba ponechat vůz cca 24 hodin v klidu a chráněné atmosféře (stín, sucho, stabilní teplota +5 až +25 C). Ošetřený automobil si u nás vyzvednete následující den.

Všechny provozovny jsou povinně pojištěny a důsledně zabezpečeny. Váš vůz po celou dobu neopustí prostor, ve kterém jste jej sami ponechali.

nebo

b) Kdekoliv ve Vaší zateplené garáži (hale, autoservisu, showroomu apod.)

Naši technici ošetří nano-technologií Váš předem jen vodou umytý automobil(y) přímo ve Vaší zateplené garáži, dílně, nebo třeba i výstavní ploše.
(+ příplatek za technickou přípravu za každé auto - 200 Kč, doprava 8,-Kč / 1 km.)

Práce na jednom autě technikům potrvá cca 5-7 hodin. Ošetřené auto je nutno ponechat v klidu a chráněné atmosféře (stín, sucho, stabilní vlhkost a teplota +5°C až +25°C ) po dobu následujících cca 24 hodin. Nemusíte tedy za námi jezdit a Vaše auto na Vás počká doma.

nebo

c) Aplikace nano ochrany na nový vůz přímo u prodejce

Nový automobil zpravidla není nijak dlouhodobě ošetřen a nový lak hned po uvedení do provozu rychle podléhá zbytečnému poškození. Běžně není problém domluvit se přímo s Vaším prodejcem na tom, že se ochrana na lak nanese ještě než s autem poprvé vyjedete. Pak se můžete spolehnout na to, že Vaše auto bude vypadat jako nové ještě léta po jeho nákupu. Stačí nám dát vědět a my zajistíme domluvu podmínek s Vaším prodejcem. Na Vás bude čekat už jen krásné nové auto, které můžete bez obav provozovat.

 

Objednávku si můžete zaslat přímo zde v pravé části stránky a my se s Vámi spojíme. Pro speciální podmínky, konkrétní domluvu termínu, nebo konzultace kontaktujte dispečink AutoNano.