Co je AutoNano

NANO-OCHRANA POVRCHU VOZIDEL NA 2 ROKY (40.000 km)

Inteligentní automobily toho stále více umí dělat za Vás, avšak jedna důležitá schopnost jim dosud chybí - neumí se sami postarat o svoji čistotu.
My v AutoNano naučíme Váš chytrý automobil pomáhat Vám v péči o udržování jeho vzhledu, na to se můžete spolehnout.

Karoserie, kterou ošetříme nano-technologií AutoNano vzdoruje okolním vlivům, udržuje si vysoký lesk a méně se špiní. K umytí ochráněného autolaku, autoskel i litých disků stačí pouze déšť, anebo proud obyčejné vody a otření utěrkou,  bez použití jakékoliv agresivní chemie. Odpadá poškozování laku kartáči v myčkách, hmyzem a ptačím trusem. AutoNano chrání proti drobným mechanickým poškozením a navíc prodloužením životnosti laku zvýší  hodnotu vozu v případě jeho prodeje. AutoNano šetří majitelům vozidel jejich peníze, práci i čas.

Čím se služba AutoNano odlišuje od doplňkových služeb automyček?
Někteří provozovatelé automyček svůj program doplňkových služeb prezentují pod módní značkou "nano". Aplikaci skutečné a dlouhodobě účinné nanotechnologické ochrany autolaku však z technického hlediska v podstatě nelze v prostoru automyčky provádět, neboť vysoká vlhkost a častý pohled na hodinky v těchto provozovnách neumožňuje zformování kvalitní ochranné nanovrstvy. Služba AutoNano je prováděna v technicky odlišných prostorách. AutoNano ve svých technologických postupech pro přípravu povrchu i aplikaci ochranné nanovrstvy, vycházejících z více než desetiletých zkušeností svého německého zázemí, nevyužívá necitlivé strojní vybavení, nýbrž v nejvyšší míře zapojuje šetrnou ruční práci a soustředí se vždy s maximální pozorností na každý detail povrchu ošetřovaného vozidla. AutoNano pracuje se sofistikovanou stoprocentní nanotechnologií, vytvářející na chráněném povrchu souvislou a vysoce odolnou ochrannou nano-strukturu. Používané nano-materiály se principiálně odlišují od dožívající generace ochranných přípravků z vosku nebo teflonu, pouze "nastavených" nanočásticemi. Doplňkové nanočástice, které jsou do těchto zastarávajících přípravků přidávány pro dosažení vizuálně atraktivního lotosového efektu, však omezené limity ochranného působení tradičních autovosků a jejich krátkou životnost v podstatě neovlivňují. Stále znovu se tak uživatelé vracejí k nutné údržbě, která v důsledku lak vozu poškozuje.

AutoNano je inteligentní služba 21.století, která doplňuje technické vymoženosti současných automobilů o další příjemnou schopnost v oblasti zvýšení komfortu užívání. Rychlé šíření služeb AutoNano předznamenává konec zbytečného ničení autolaku kartáči v myčkách i neekologického čištění aut pomocí agresivní chemie - to vše již může být zapomenuto! Pro průběžnou péči o dokonalou čistotu povrchu auta ošetřeného v AutoNano stačí jen obyčejná voda, případně i ve formě vydatnějšího deště, který automobil  umyje. A nepřijde-li včas dostatečně intenzivní déšť, ale spadne jen občas pár kapek, nevadí - vždyť k obnovení dokonalého lesku spolehlivě postačí jen poslední a nejméně náročný krok, kterým dříve končilo každé zdlouhavé namáhave mytí a leštění auta- tedy pouhé otření vodních kapek do sucha. Brilantní lesk automobilu s povrchem chráněným AutoNano dokonale reprezentuje svého majitele!

Kvality ochrany auta nanotechnologií AutoNano vyzkoušel i pořad Auto Moto Revue. Podívejte se na výsledek!