Nano ochranu aplikujeme i přímo u prodejců nových automobilů

Nezáleží na tom, jakou značku auta si pořizujete. Vždy určitě chcete, aby zůstalo pěkné co nejdéle. Nejhorší vlivy způsobující stárnutí, které vidíte na první pohled, jsou okolní podmínky a poté potřebné intenzivní čištění. Každý takový cyklus nechá na karoserii své stopy, jak je vidět všude na ulicích.

Díky ochraně AutoNano bude lak Vašeho vozu ochráněn před okolními vlivy, dramaticky se sníží stárnutí auta, které si tak zachová vyšší cenu, i schopnost Vás lépe reprezantovat. Někteří provozovatelé si tak již spočítali, že díky opakování dvouletého cyklu funkčnosti ochrany laku AutoNano mohou automobil provozovat déle a stále je bude výtečně reprezentovat. A nakonec jej ještě prodají za vyšší cenu.

Abychom i Vám zajistili co nejlepší ochranu Vašeho nového auta, AutoNano vyšle své techniky i přímo k Vašemu prodejci nových vozů. Je možné, že s Vaším dealerem již spolupracujeme, nebo po domluvě s ním ošetříme Vaše nové auto ochranou 100% nanotechnologie, která není žádným reklamním trikem, ale skutečnou jistotou prodloužení životnosti a ochrany automobilu. Lak, skla, ALU kola i většina plastových části bude ošetřena, takže vydrží déle pěkná a bude se výrazně méně špinit a lépe udržovat.

Neváhejte se obrátit na dispečink AutoNano na telefonu 222 703 307, nebo pomocí formuláře zde v pravém sloupci stránek.Další aktuality